Stranky ve vyvoji

Monthly Archives: Listopad 2014

TEAM.AU pokořil dvojici světových rekordů.

image_id_1289981[3]

TEAM.AU pokořil dvojici světových rekordů. Konkrétně v testech Pifast a 3DMARK01, jejichž nové hodnoty si můžete prohlédnout níže: PIFAST WORLD RECORD http://bit.ly/1phHiUr a 3DMARK01 WORLD RECORD http://bit.ly/1xWgrAa Použitý HW: základní deska Z97X-SOC Force, zdroj Corsair AX 1500W, paměti Patriot s LN2 chlazením od EK a konečně procesor Intel 4770k. /informoval Gigabyte Czech republic Read More »

Herní Headsety s cejchem ASUS ROG

Cerberus_static-banner_920

Dnes se mi dostalo do rukou pár herních headsetů od Asusu, konkrétně produkt Cerberus a Orion. Případní zájemci o dane sluchátka netřeba vyzdvihovat, jedna se o hráče. ASUS se touto skutečností netají, i proto verze Orion nese cejch Republic of Gamer. Jak si sluchátka v testu povedou? ktere lze z této dvojice označit za výtěze? Cerberus Samotná konstrukce sluchátek je ... Read More »

Retro PC pod záštitou Gigabyte

368

O zajímave kousky vždy byl a rozhodně stále je zájem. Modder slipperyskip pod záštitou Gigabyte se rozhodl vyrobit netradiční herni sestavu ve stylu rádia z let druhé světové.Rozhodně se nejedná jen o nějakou srandu, útroby skrívají vodou chlazenou Intel Core i7 a jako grafika dominuje Nvidia GTX 970 v kompaktní verzi WindForce od Gigabyte.Celá sestava běhá na základu Gigabyte Z97N-WiFi ... Read More »

powered by Jaklys
„Nikdy jsem nedopustil, aby škola stála v cestě mému vzdělání.“ Mark Twain