Stranky ve vyvoji

Novinky

TEAM.AU pokořil dvojici světových rekordů.

image_id_1289981[3]

TEAM.AU pokořil dvojici světových rekordů. Konkrétně v testech Pifast a 3DMARK01, jejichž nové hodnoty si můžete prohlédnout níže: PIFAST WORLD RECORD http://bit.ly/1phHiUr a 3DMARK01 WORLD RECORD http://bit.ly/1xWgrAa Použitý HW: základní deska Z97X-SOC Force, zdroj Corsair AX 1500W, paměti Patriot s LN2 chlazením od EK a konečně procesor Intel 4770k. /informoval Gigabyte Czech republic Read More »

Retro PC pod záštitou Gigabyte

368

O zajímave kousky vždy byl a rozhodně stále je zájem. Modder slipperyskip pod záštitou Gigabyte se rozhodl vyrobit netradiční herni sestavu ve stylu rádia z let druhé světové.Rozhodně se nejedná jen o nějakou srandu, útroby skrívají vodou chlazenou Intel Core i7 a jako grafika dominuje Nvidia GTX 970 v kompaktní verzi WindForce od Gigabyte.Celá sestava běhá na základu Gigabyte Z97N-WiFi ... Read More »

Intel a 10 TB SSD v budoucnu

ssd sdfksalh

Intel se pustil se svým partnerem firmou Mikron do vývoje nového typu ssd, který využívá 3d NAND flash. V horizontu několika let mají tak přijít SSD s kapacitou až 10TB. Prvním pro zákazníky dostupným SSD, který využívá NAND 3d flash,  byl představen letos v červenci Samsungem ( Samsung 850 Pro) . Tyto paměti umožňují výrobcům efektivněji využívat místo na plošných spojích SSD, jde ... Read More »

powered by Jaklys
„Snažme se žít tak, aby naší smrti litoval i majitel pohřební služby.“ Mark Twain