Stranky ve vyvoji

Author Archives: admin

Zakladatel webu HW nadšenec Rádoby muzikant :)

Asus Strix GTX 950, vymazlený herní entry-level

eagle

Asus Strix GTX 950 2GB Dostala se mi do rukou a na poměrně dlouhou dobu do sestavy grafická karta od Asusu, konkrétně Asus Strix GTX 950 Přesné označení modelu Strix-gtx950-DC2OC-2GD5-GAMING. Jedná se tedy o kartu s chladičem Direct CU, přetaktovanou edici celkem očekávaně určenou pro hráče. Podíváme se jí tedy na zoubek. 1. Balení Grafika je zabalena v tmavé krabici ... Read More »

ASUS Essence One MKII

nahled

Asus se rozhodl uvést na trh nový DAC pro audiofily, který, tolik typické ambice této firmy, bude mít snahu být nejlepší a reprezentovat téměř absolutní High-end produkt pro domácí užití. Za cenu začínající u 17 000kč se minimálně nedá očekávat nic jiného než to, co Asus slibuje. Zpracování Celá konstrukce je zpracována z hliníku, minimalistický design čelního broušeného panelu s ... Read More »

TEAM.AU pokořil dvojici světových rekordů.

image_id_1289981[3]

TEAM.AU pokořil dvojici světových rekordů. Konkrétně v testech Pifast a 3DMARK01, jejichž nové hodnoty si můžete prohlédnout níže: PIFAST WORLD RECORD http://bit.ly/1phHiUr a 3DMARK01 WORLD RECORD http://bit.ly/1xWgrAa Použitý HW: základní deska Z97X-SOC Force, zdroj Corsair AX 1500W, paměti Patriot s LN2 chlazením od EK a konečně procesor Intel 4770k. /informoval Gigabyte Czech republic Read More »

powered by Jaklys